Cognex Kameralar | Endüstriyel Barkod Okuyucular...

Hakkımızda

Hakkımızda

Simtekno Endüstriyel Ürünler Sanayi Tic. Ltd.Şti. 2007 yılı eylül ayında, statik elektrik alan statik eliminatörler, statik elektrik yükleme cihazları, temassız infrared sıcaklık ölçümü, temassız mesafe, deplasman ve kalınlık ölçümü, çap ölçümü ve kameralı görüntü işleme sistemlerinin aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla İstanbul'da kurulmuştur.

Kurulduğu yıldan itibaren distribütörlüğün yanında yerli üretim konusunu da hedefleyen SIMTekno, 2009 yılı içerisinde STKTEC markası ile kaliteli antistatik ürünler üretmeyi amaç edinmiş ve özellikle makine imalatçıları ile yaptığı başarılı çalışmalarla piyasada kısa sürede kendisine sağlam bir yer edinmiştir. 2011 yılında COGNEX firması ile yaptığımız ASP anlaşması ile Endüstriyel Kamera Sistemleri ile ilgili de çalışmalarına devam etmiştir. 2012 yılında SIMTekno Cognex firması tarafından büyüme performansı dalında Avrupa'da 1. genel performans dalında ise Avrupa'da ikinci olarak ödüllendirilmiştir.

Satış ve üretim faaliyetlerini sürdürdüğümüz İstanbul merkez ofisimiz, Bursa, İzmir ofislerimiz ve Ankara, Çorlu, Adana, İzmir partnerlerimizle müşterilerimize sürekli ve kaliteli hizmeti ilke edinmekteyiz.