Cognex Kameralar | Endüstriyel Barkod Okuyucular...

Ekibimiz

Ekibimiz

Simtekno firması çalışanları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Her biri kendi konusunda deneyimli ve siz değerli müşterilerinin sorunlarına çözüm üretebilecek bilgi ve beceriye sahiplerdir.

Günter Erdem

Genel Müdür | Satış&Pazarlama
Elektrik-Elektronik, MBA
gunter@simtekno.com

Fatih Özkaya

Genel Müdür | İş Geliştirme
Kontrol ve Bilgisayar Mühendisi
fatih@simtekno.com

Murat Baştopçu

Teknik Destek ve Satış Sorumlusu
İstanbul Anadolu
Elektrik Elektronik
murat@simtekno.com

Sercan Bayar

Teknik Destek ve Satış Sorumlusu
İstanbul Anadolu
Elektrik Elektronik
sercan@simtekno.com

Hakan Kılıçkan

Teknik Destek ve Satış Sorumlusu
İzmir - Manisa
Elektrik Elektronik
hakan@simtekno.com

Ervin Özsoy

Teknik Destek ve Satış Sorumlusu
Bursa - Eskişehir
Elektrik Elektronik
ervin@simtekno.com

Volkan Servi

Teknik Destek ve Satış Mühendisi
Elektrik Elektronik
volkan@simtekno.com

Gökhan Aktaş

Pazarlama Sorumlusu
Elektrik Elektronik
gokhan@simtekno.com

Erdem Aktaş

Teknik Destek ve Satış Sorumlusu
Elektrik Elektronik
erdem@simtekno.com

Özge Meydan

Teknik Destek ve Satış Mühendisi
Elektrik Elektronik
ozge@simtekno.com

Çağdaş Solak

Teknik Destek ve Satış Sorumlusu
Elektrik Elektronik
cagdas@simtekno.com

Feyzullah Aksu

Proje Geliştirme Mühendisi | Görüntü ve Ölçüm
Mekatronik Mühendisi
f.aksu@simtekno.com

Erşah Uysal

Teknik Destek Uzmanı | Görüntü ve Ölçme Sistemleri
Elektrik Elektronik
ersah@simtekno.com

Hüseyin Bigiç

Teknik Destek Uzmanı | Görüntü ve Ölçme Sistemleri
Bilgisayar Mühendisi
Bursa - Eskişehir
huseyin@simtekno.com

Semih Atak

Teknik Destek Mühendisi | Görüntü ve Ölçme Sistemleri
Elektrik Elektronik
semih@simtekno.com

Emre Solak

Depo ve Sevkiyat Sorumlusu
emre@simtekno.com

Özcan Güvener

 Üretim Sorumlusu

Gözde Soyer

Ofis Destek Sorumlusu
gozde@simtekno.com

Melek Çobancık

Ofis Destek Sorumlusu
melek@simtekno.com