Cognex Kameralar | Endüstriyel Barkod Okuyucular...
In-Sight 7000

In-Sight 7000

In-sight 7000 görüntü işleme sistemleri güçlü görüntü araçları, daha hızlı görüntü yakalama, ürüne entegreli aydınlatma ve lens, kompakt, IP67  koruma sınıfına dahil ve birçok uygulama için ideal bir sistemdir.

OTOMATİK ODAKLAMA

Kullanıcılar, belirli (spesifik) parçaların kontrolü sırasında, ürünün odaklamasını basit bir şekilde ayarlayıp kaydederek optimum seviyede kullanabilirler. Fakat ani parça değişimlerinde veya parçanın değişik konumlarda gelmesi durumlarında, kaydedilen odak ayarında bu parçaların kontrolü zor olabilir. 7000 serisi otomatik odaklama sayesinde, gelen parçalar için odaklama ayarını otomatik olarak yapma olanığı sağlar.

ENTEGRE AYDINLATMA ve LENS

In-Sight 7000 serisindeki beş farklı renk seçeneği ile sahada değiştirilebilir aydınlatma entegresi, kullanıcılara görüntü işleme uygulamalarında esneklik ve destek sağlar. Buna ek olarak yine değiştirilebilir lensler de kullanıcılara büyük olanak sağlar.

AKILLI ARAÇLAR

In-Sight 7000 kullanıcıları konum belirleme, ölçme ve kontrol uygulamalarında güvenli bir şekilde EasyBuilder® programını kullanabilir. Bu program sayesinde hata/arıza algılama, hizalama, sıralama ve ölçme işlemleri hızlı ve başarılı bir şekilde yapılır. Yeni bir araç olan OCRMax™ ise, özel karakterleri okuma ve doğrulama uygulamalarında kullanılmaktadır.

HIZLI GÖRÜNTÜ YAKALAMA

Saniyede 100 görüntü yakalama hızına sahiptir. Örneğin çok hızlı şişeleme ve ilaç hatlarında güvenilir bir denetim ve kontrol sunar.

Ek olarak, Cognex birçok protokolle haberleşme olanağı sağlar. 7000 serisinde Ethernet, RS232 ve çoklu I/O protokolleri mevcuttur. Sistem PLC veya robot kontrolörları ile direkt olarak da haberleşebilir. Birçok PLC markası ile uyumludur.

[B] Temel Araç Ayarları: Kalıp(şablon), köşegen, blob ve daire araçları.
[E] Esas Gerekli Olan Araçlar: Blob, köşegen, eğri, çizgi bulma, histrogram ve geometrik araçlar, resim filtreleri, şablon eşleştirme ve standart kalibrasyonlar.
[X] Extended Araçları: Doğrusal olmayan kalibrasyon ve kumpas gereçleri. Patmax seçeneği mevcut.
[P] Patmax seçeneği mevcut.
[I] ID Araçları: 1D / 2D barkod okuma ve doğrulama, metin okuma ve doğrulama (OCR / OCV) ve resim filtreleri.
[OCR] Sadece OCR araçları.

Bu Kategorideki Diğer Ürünler
In-Sight 7000
InSight Micro Serisi
InSight 5000 Serisi