Cognex Kameralar | Endüstriyel Barkod Okuyucular...
DataMan Verifier Cihazları

DataMan Verifier Cihazları


DataMan Verifier Cihazları İle Kod Kalitesi ve Standartlara Uyum Sağlama

          Kod okuma özelliğinin yanı sıra, DPM süreçleri için DataMan ürünleri kaliteli verifikasyon ve veri alışverişini de güvenli bir şekilde yapar. DataMan verifier cihazı, 2D Datamatrix kod okuma uygulamaları için kalite kalite kontrol çözümleri sunmaktadır.

DataMan Doğrulama Cihazı Özellikleri;

 

  • Full entegreli tasarım.... Tüm sistem kolay kullanım yazılımı, etengre aydınlatma ve optikleri içerir.
  • Kalibrasyon Sertifikası.... Dataman Verifier cihazları, AIM DPM yansıma değerlerinin oluşturulması için kalibrasyon sertifikasına sahiptir.
  • Güvenilir ve İstikrarlı.... DataMan Verifier, kurulumu ve kullanımı kolay, güvenilir tekrarlanabilirlik sonuçları ve veri aktarımı sağlar.

DataMan 7500V Yüksek Güvenilirlikli Taşınabilir Verifier Cihazı

          Cognex DataMan sektöründe bir ilki gerçekleştirerek, taşınabilir verifier cihazlarını üretmiştir. Bu durum, üreticilerin fabrikada direkt olarak kodlarda doğruluğu kontrol etmesini sağlar. Sabit veya taşınabilir doğrulama istasyonları kurulabilir. 

  • DataMan 7500V  30 derece karanlık alan aydınlatma içerir ve bu isim levhaları ile diğer yassı parçaların doğrulanması için idealdir.
  • Kablolu ve kablosuz modeller sabit ve mobil okuma uygulamalarında çözümler sağlar. (Özellikle daha büyük parçalar için kullanışlı)

 

DataMan 100V Sabit Montajlı Doğrulama

          Cognex DataMan 100V, kullanıcıların hızlı bir şekilde tüm mevcut endüstri kalite standartlarına uygun kod kalitesini ölçme imkanı sunar. 

 

  • Entegreli tasarım, kullanıcılara kolay kullanım, güvenilir ve tekrarlanabilir sonuçlar için doğrulama çözümleri sağlar.
  • Sözleşme uyumlu aydınlatma seçeneği, stand, entegre aydınlık ve karanlık aydınlatma ile mevcuttur(resimdeki gibi). Bu gelişmiş aydınlatma tasarımı ile 30 derece ve 90 derece açılı aydınlatmalar, ayna yüzeyler dahil olmak üzere geniş bir uygulama alanı sunar.
  • Tüm endüstri standartlarında doğrulama içerir. AIM DPM Guidelines, ISO15415 ve AS9132.

 

DataMan Verifier Aksesuarları

          Sistem entegrasyon sürecini basitleştirmek ve hızlandırmak için, Cognex opsiyonel olarak tasarlanmış aksesuarları geniş bir yelpazede sunmaktadır.

DataMan Calibration Card

-Kalibrasyon Kartı: Kalibrasyon kartı, parça yüzeyindeki yansıma değerlerinin yanı sıra 2D baskılı kodun boyutu için bir referans oluşturur. Bu kart NIST SRM-1930-90 sertifikalıdır.

 

 

 

DataMan 7500 Series Stand offDataMan 7500 Serisi Standoff: Standoff, doğrulama uygulaması esnasında

Bu Kategorideki Diğer Ürünler
Cognex Dataman Kod Okuyucular
Cognex DataMan El Tip Okuyucular
DataMan Verifier Cihazları