Cognex Kameralar | Endüstriyel Barkod Okuyucular...
Cognex DataMan 8000

Cognex DataMan 8000


          Sağlam ve dayanıklı tasarımı ile DataMan®8000 serisi barkod okuyucular, boyutu, kalitesi, yüzey baskısı ne olursa olsun 1D ve 2D kodları okumada, endüstrinin en ileri teknolojisini sunmaktadır. DataMan 8000 serisi endüstriyel el tip barkod okuyucular, ethernet haberleşme ve liquid lens teknolojisine sahiptir.

En İyi Okuma Oranları İçin Üstün Kod Okuma Performansı

          Dataman 8000 serisi el tipi endüstriyel barkod okuyucuların iki güçlü patentli özelliği olan 1DMax ve 2DMax teknolojisi ile tüm kodları, her zaman üstün performansla okur.

1DMax Teknolojisi

          1D barkodlar için, 1DMax algoritması çok yönlü barkod okuma için sınıfının en iyi okuma araçlarını kullanır.

2DMax Teknolojisi

          2D kodlar için, 2DMax teknolojisi 2D datamatriks kodların okunmasında sınıfının en iyisidir. DPM için birçok endüstride ve hızlı uygulamalarda kullanılabilir.
Tüm Uygulamalar İçin Liquid Lens Değişken Odak Teknolojisi

DataMan 8000 - Modular Communications for Handheld Barcode Scanners
          DataMan 8000 serisi, entegre liquid lens teknolojisini sunan ilk endüstriyel el tip barkod okuyucudur. Liquid lensin ayarlanabilir odağı maksimum derinlik ve esneklik sağlar. Çok ufak iki boyutlu matrix kodlar bu sayede üstün bir performans ile okunabilir ve cevap süresi son derece hızlıdır.

Maksimum Esneklik İçin Endüstriyel Ethernet ve Modüler Haberleşme

          DataMan 8000 serisi endüstriyel okuyucular aynı zamanda Cognex Connect ile ethernet haberleşmesi sunar. Fabrika ağı ile kolay entegrasyonu sayesinde gerçek zamanlı ürün takibi yapılabilmektedir.

 

Bu Kategorideki Diğer Ürünler
Cognex DataMan 8000
Cognex DataMan 8050
Cognex DataMan 700